مایکروسافت | Microsoft

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مایکروسافت | Microsoft

دانش رایانه فروشنده انواع محصولات برند مایکروسافت (Microsoft) در مدل استوک با بهترین کیفیت می‌باشد. مایکروسافت علاوه محصولات نرم افزاری انواع کالا‌های دیجیتال دیگر نیز تولید می‌کند. عمده این محصولات شامل لپ تاپ‌های سرفیس، تبلت، ماوس، کیبورد، کنسول بازی، آل این وان و وب کم می‌باشد. این کالاهای دیجیتال استوک وارداتی در دانش رایانه با بهترین سلامت و ضمانت همراه با مهلت تست به فروش می‌رسند.

مایکروسافت (Microsoft) که مخفف Microcomputer software یک شرکت بزرگ آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در شهر ردموند، ایالت واشینگتن قرار دارد. مایکروسافت یک شرکت تخصصی در زمینه تکنولوژی و فناوری است و در سال ۲۰۱۶، رتبه نخست در فهرست بزرگ‌ترین شرکت‌ نرم‌افزاری قرار گرفت. حوزه‌ فعالیت این کمپانی بسیار گسترده است و شامل خدمات ابری، نرم افزار، سخت افزار، تجهیزات بازی و سایر موارد می‌شود.

معروف‌ترین محصولات برند Microsoft لپ تاپ‌های مدل سرفیس، کنسول بازی Xbox و نرم افزارهایی مانند مجموعه MS Office و Windows هستند. انواع مدل سرفیس استوک در دانش رایانه با پیکربندی مختلف وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها بازدید بفرمایید.

دسته بندی‌ها:

سرفیس استوک مایکروسافت